Sisältöön »
Nuorisokeskus | kokous- ja juhlatalo
 
 
 
quality-label-party211.jpg
 
 
Yhteystiedot

Nuorisokeskus Marttisen tiimi

 
 

Vastaanotto- ja majoituspalvelut

sanna-viitanen.jpg
 

Myyntipäällikkö
Sanna Viitanen

p.+35834851930
myynti@marttinen.fi

paivi-pohjola.jpg
 

Vastaanottovirkailija
Päivi Pohjola

p.+35834851900
info@marttinen.fi

marianne-saarinen.jpg
 

Vastaanottovirkailija
Marianne Saarinen

p.+35834851900
info@marttinen.fi

thfhf1535796908.jpg
 

Myyntikoordinaattori
Elias Rossinen


p.+358447151921
myynti@marttinen.fi
elias.rossinen@marttinen.fi

 


 
 

Nuorisopalvelut

sanna-jarvensivu499229911.jpg
 

Nuorisopalvelupäällikkö
Sanna Järvensivu
Yhteisöpedagogi (AMK), ympäristökasvatuksen erikoisammattitutkinto,
johtamisen erikoisammattitutkinto

- Alueellisen nuorisotyön koordinaatio

p.+35834851926 tai +358447151926
nuorisokeskus@marttinen.fi

lassi-taisto.jpg
 

Leirikoulut


Leirikoulukoordinaattori
Lassi Taisto
Liikuntaneuvoja

p.+35834851927
leirikoulut@marttinen.fi

timo-haaksluoto.png
 

Sosiaalinen nuorisotyö/Nuotta-valmennus


Nuotta-koordinaattori


p.+35834851912
nuotta@marttinen.fi

antti-korhonen.jpg
 

Kansainvälinen nuorisotyö ja Pirkanmaan klassisen nuorisotyön koordinaatio


Nuorisotyön koordinaattori
Antti Korhonen
Yhteiskuntatieteiden kandidaatti (YTK)

p.+358447151917
antti.korhonen@marttinen.fi

sami-sorjonen.jpg
 

Kansainvälinen nuorisotyö ja Pirkanmaan klassisen nuorisotyön koordinaatio


Nuorisotyön koordinaattori
 Sami Sorjonen
Yhteisöpedagogi (AMK)
 
p.+358447151953
sami.sorjonen@marttinen.fi

paivi-ketonen.jpg
 

Kansainvälinen nuorisotyö


Nuorisotyöntekijä, kansainvälinen nuorisotyö ja ohjaus
Päivi Ketonen
Yhteisöpedagogi (AMK)

p. +358447151938
paivi.ketonen@marttinen.fi

Päivi on hoitovapaalla toistaiseksi

siinal1.jpg
 

Leirikoulut, Nuotta-valmennus ja Nyt-hanke


Ohjaaja
Siina Leinikka
biologian opettaja, nuorisotyön opiskelija

p.+35834851925
siina.leinikka@marttinen.fi

mirka.jpg
 

Kunnallinen nuorisotyö

Nuoriso-ohjaaja
Mirka Heinonen

p.+358447151919
nuoriso@virrat.fi

 


 
 

Ravintola- ja ateriapalvelut

armi-rajala.jpg
 

Ravintolapäällikkö
Armi Rajala

p.+35834851923
keittio@marttinen.fi

mika-ylitalo.jpg
 

Kokki
Mika Ylitalo

p.+35834851923
keittio@marttinen.fi

sampo-koivula.jpg
 

Kokki
Sampo Koivula

p.+35834851923
keittio@marttinen.fi 

20221117-1513171634982197.jpg
 

Kokki
Elina Sinkkonen

p.+35834851923
keittio@marttinen.fi 

20221117-151059.jpg
 

Keittiöapulainen
Mikko Sinkkonen

p.+35834851923
keittio@marttinen.fi 

 


 
 

Hallinto

katariina-sallomy.jpg
 

Toimitusjohtaja CEO
Katariina Sallomy

p.+358447151922
katariina.sallomy@marttinen.fi

leena-rautiainen.jpg
 

Talouspäällikkö
Leena Rautiainen

p.+358447151920
leena.rautiainen@marttinen.fi

jari-ahola.jpg
 

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö
Jari Ahola


p.+358447151928
jari.ahola@marttinen.fi

 



 
 

Kiinteistöhuolto

harri-autio.jpg
 

Kiinteistönhoitaja
Harri Autio
 
p.+358 (0)44 715 1936
harri.autio@marttinen.fi

kai-kauppi.jpg
 

Kiinteistönhoitaja
Kai Kauppi

kiinteisto@marttinen.fi

cc430551453.jpg
 

 

Laitoshuoltaja
Sari Sipponen
 
p.+358 (0)44 715 1935
sari.sipponen@marttinen.fi

 
 
 
Sivua päivitetty: 09.01.2023

Suomen nuorisokeskusten logoMarttinen on yksi Suomen yhdeksästä Opetus- ja kulttuuriministeriön tukemista ja valvomista valtakunnallisista nuorisokeskuksista.

Lue lisää Suomen nuorisokeskusten verkkosivuilta

 

Syrjinnästä vapaa alue logo Opetus- ja kulttuuriministeriön tekstilogo Lyke-verkoston logo Suomen hostellijärjestön logo Euroopan Neuvoston laatumerkki nuorisokeskuksille

 
 
login Synergia Foxy