Sisältöön »
Nuorisokeskus | kokous- ja juhlatalo
 
 
 
quality-label-party211.jpg
 
 
Yhteystiedot

Meidän tiimi

 

Nuorisopalvelut

sanna-jarvensivu499229911.jpg
 

Nuorisopalvelupäällikkö
Sanna Järvensivu
Yhteisöpedagogi (AMK), ympäristökasvatuksen erikoisammattitutkinto,
johtamisen erikoisammattitutkinto

- Alueellisen nuorisotyön koordinaatio

p.+35834851926 tai +358447151926
nuorisokeskus@marttinen.fi

lassi-taisto.jpg
 

Leirikoulut


Leirikoulukoordinaattori
Lassi Taisto
Liikuntaneuvoja

p.+35834851927
leirikoulut@marttinen.fi

timo-haaksluoto.jpg
 

Sosiaalinen nuorisotyö/Nuotta-valmennus


Nuotta-koordinaattori
Timo Haaksluoto
yhteisöpedagogi (AMK)

p.+35834851912
nuotta@marttinen.fi

antti-korhonen.jpg
 

Kansainvälinen nuorisotyö ja Pirkanmaan klassisen nuorisotyön koordinaatio


Nuorisotyön koordinaattori
Antti Korhonen
Yhteiskuntatieteiden kandidaatti (YTK)

p.+358447151917
antti.korhonen@marttinen.fi

Antti on vanhempainvapaalla 31.12.2021 saakka

sami-sorjonen.jpg
 

Kansainvälinen nuorisotyö ja Pirkanmaan klassisen nuorisotyön koordinaatio


Nuorisotyön koordinaattori
 Sami Sorjonen
Yhteisöpedagogi (AMK)
 
p.+358447151953
 sami.sorjonen@marttinen.fi

Sami toimii Antti Korhosen sijaisena 31.12.21 saakka

paivi-ketonen.jpg
 

Kansainvälinen nuorisotyö


Nuorisotyöntekijä, kansainvälinen nuorisotyö ja ohjaus
Päivi Ketonen
Yhteisöpedagogi (AMK)

p. +358447151938
paivi.ketonen@marttinen.fi

Päivi on äitiysvapaalla 7.5.21 saakka

siinal1.jpg
 

Leirikoulut, Nuotta-valmennus ja Nyt-hanke


Ohjaaja
Siina Leinikka
biologian opettaja, nuorisotyön opiskelija

p.+35834851925
siina.leinikka@marttinen.fi

marski-mira-kasvot-foto-hakala.jpg
 

Kunnallinen nuorisotyö


Kunnallisen nuorisotyön koordinaattori  
Mira Marski
Yhteisöpedagogi (AMK)


p. +358447151916
nuoriso@virrat.fi

veera1924754293.jpg
 

Kunnallinen nuorisotyö, nuorisotyö koulussa


Nuorisotyöntekijä koulussa
Veera Nikinmäki 
Yhteisöpedagogi (AMK)

p. +358447151952 
nuorisotyokoulussa@virrat.fi

mirka.jpg
 

Kunnallinen nuorisotyö

Nuoriso-ohjaaja
Mirka Heinonen

p.+358447151919
nuoriso@virrat.fi

 


 

Vastaanotto- ja majoituspalvelut

sanna-viitanen.jpg
 

Asiakaspalvelupäällikkö
Sanna Viitanen

p.+35834851930
info@marttinen.fi

paivi-pohjola.jpg
 

Vastaanottovirkailija
Päivi Pohjola

p.+35834851900
info@marttinen.fi

marianne-saarinen.jpg
 

Vastaanottovirkailija
Marianne Saarinen

p.+35834851900
info@marttinen.fi

marita-leppanen.jpg
 

Siivoustyönohjaus


Siivoustyönohjaaja
Marita Leppänen

p.+358447151935
marita.leppanen@marttinen.fi

mira.jpg
 

Siistijä
Mira Myllykoski

p.+358447151935
mira.myllykoski@marttinen.fi

 


 

Hallinto

katariina-sallomy.jpg
 

Toimitusjohtaja CEO
Katariina Sallomy

p.+358447151922
katariina.sallomy@marttinen.fi

jari-ahola.jpg
 

Myynti- ja markkinointipäällikkö
Jari Ahola


p.+358447151928
jari.ahola@marttinen.fi

leena-rautiainen.jpg
 

Taloussihteeri
Leena Rautiainen

p.+358447151920
leena.rautiainen@marttinen.fi

 


 

Ravintola- ja ateriapalvelut

maarit-koskela.jpg
 

Ravintolapäällikkö
Maarit Koskela

p.+35834851923
keittio@marttinen.fi

mika-ylitalo.jpg
 

Kokki
Mika Ylitalo

p.+35834851923
keittio@marttinen.fi

armi-rajala.jpg
 

Kokki
Armi Rajala

p.+35834851923
keittio@marttinen.fi

sampo-koivula.jpg
 

Kokki
Sampo Koivula

p.+35834851923
keittio@marttinen.fi 

 


 

Kiinteistöhuolto

harri-autio.jpg
 

Kiinteistönhoitaja
Harri Autio
 
p.+358 (0)44 715 1936
harri.autio@marttinen.fi

mika-heinonen.jpg
 

Kiinteistönhoitaja
Mika Heinonen

p.+358 (0)44 715 1096
kiinteisto@marttinen.fi

kai-kauppi.jpg
 

Kiinteistönhoitaja
Kai Kauppi

kiinteisto@marttinen.fi

 
 
 
Sivua päivitetty: 21.04.2021

Suomen nuorisokeskusten logoMarttinen on yksi Suomen yhdeksästä Opetus- ja kulttuuriministeriön tukemista ja valvomista valtakunnallisista nuorisokeskuksista.

Lue lisää Suomen nuorisokeskusten verkkosivuilta

 

Syrjinnästä vapaa alue logoOpetus- ja kulttuuriministeriön tekstilogoLyke-verkoston logoSuomen hostellijärjestön logoEuroopan Neuvoston laatumerkki nuorisokeskuksille

 
 
login Synergia Foxy