Sisältöön »
Nuorisokeskus | kokous- ja juhlatalo
 
 
 
img-7069.jpg
 
 
Yhteystiedot

Meidän tiimi

 

Nuorisopalvelut

sanna-jarvensivu499229911.jpg
 

Nuorisopalvelupäällikkö
Sanna Järvensivu

Yhteisöpedagogi (AMK), ympäristökasvatuksen erikoisammattitutkinto,
johtamisen erikoisammattitutkinto

p.+35834851926 tai +358447151926
nuorisokeskus@marttinen.fi

lassi-taisto.jpg
 

Leirikoulut


Leirikoulukoordinaattori
Lassi Taisto
Liikuntaneuvoja

p.+35834851927
leirikoulut@marttinen.fi

timo-haaksluoto.jpg
 

Sosiaalinen nuorisotyö/Nuotta-valmennus


Nuotta-koordinaattori
Timo Haaksluoto
yhteisöpedagogi (AMK)

p.+35834851912
nuotta@marttinen.fi

mirka-heinonen.jpg
 

Sosiaalinen nuorisotyö/Nuotta-valmennus


Nuoriso-ohjaaja
Mirka Heinonen
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjaaja

nuotta@marttinen.fi

antti-korhonen.jpg
 

Kansainvälinen nuorisotyö


Kansainvälisen nuorisotyön koordinaattori
Antti Korhonen
Yhteiskuntatieteiden kandidaatti (YTK)

p.+358447151917
kv@marttinen.fi

paivi-ketonen.jpg
 

Kansainvälinen nuorisotyö


Nuorisotyöntekijä, kansainvälinen nuorisotyö ja ohjaus
Päivi Ketonen
Yhteisöpedagogi (AMK)

p. +358447151938
paivi.ketonen@marttinen.fi

sini-korhonen.jpg
 

Kunnallinen nuorisotyö


Kunnallisen nuorisotyön koordinaattori
Sini Korhonen
Yhteisöpedagogi (AMK)
Erä- ja luonto-opas

p.+358447151916
nuoriso@virrat.fi

sini-tuuri.jpg
 

Osallisuuskoordinaattori


Osallisuuskoordinaattori
Sini Tuuri
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjaaja

p.+358447151955
sini.tuuri@marttinen.fi

 


 

Vastaanotto ja majoituspalvelut

sanna-viitanen.jpg
 

Asiakaspalvelupäällikkö
Sanna Viitanen

p.+35834851930
info@marttinen.fi

paivi-pohjola.jpg
 

Vastaanottovirkailija
Päivi Pohjola

p.+35834851900
info@marttinen.fi

marianne-saarinen.jpg
 

Vastaanottovirkailija
Marianne Saarinen

p.+35834851900
info@marttinen.fi

pirjo-ilvespakka.jpg
 

Kokous- ja juhlapalvelut


Pirjo Ilvespakka

p.+35834851921
vanhapappila@marttinen.fi

marita-leppanen.jpg
 

Siivoustyönohjaus


Siivoustyönohjaaja
Marita Leppänen

p.+358447151935
marita.leppanen@marttinen.fi

 

Siistijä
Mira Halonen

p.+358447151935
siivous@marttinen.fi

 


 

Hallinto

katariina-sallomy.jpg
 

Toimitusjohtaja CEO
Katariina Sallomy

p.+358447151922
katariina.sallomy@marttinen.fi

jari-ahola.jpg
 

Myynti- ja markkinointipäällikkö
Jari Ahola


p.+358447151928
jari.ahola@marttinen.fi

leena-rautiainen.jpg
 

Taloussihteeri
Leena Rautiainen

p.+358447151920
leena.rautiainen@marttinen.fi

 


 

Ravintola- ja ateriapalvelut

maarit-koskela.jpg
 

Ravintolapäällikkö
Maarit Koskela

p.+35834851923
keittio@marttinen.fi

mika-ylitalo.jpg
 

Kokki
Mika Ylitalo

p.+35834851923
keittio@marttinen.fi

armi-rajala.jpg
 

Kokki
Armi Rajala

p.+35834851923
keittio@marttinen.fi

sampo-koivula.jpg
 

Kokki
Sampo Koivula

p.+35834851923
keittio@marttinen.fi 

 


 

Kiinteistöhuolto

harri-autio.jpg
 

Kiinteistönhoitaja
Harri Autio
 
p.+358 (0)44 715 1936
harri.autio@marttinen.fi

mika-heinonen.jpg
 

Kiinteistönhoitaja
Mika Heinonen

p.+358 (0)44 715 1096
kiinteisto@marttinen.fi

kai-kauppi.jpg
 

Kiinteistönhoitaja
Kai Kauppi

kiinteisto@marttinen.fi

 
 
 
Sivua päivitetty: 20.10.2020

Suomen nuorisokeskusten logoMarttinen on yksi Suomen yhdeksästä
Opetus- ja kulttuuriministeriön tukemista ja valvomista valtakunnallisista nuorisokeskuksista.

Lue lisää Suomen nuorisokeskusten websivuilta

 

Syrjinnästä vapaa alue logoOpetus- ja kulttuuriministeriön tekstilogoLyke-verkoston logoSuomen hostellijärjestön logoEuroopan Neuvoston laatumerkki nuorisokeskuksille

 
 
login Synergia Foxy