Sisältöön »
Nuorisokeskus | kokous- ja juhlatalo
 
 
 
img-7069.jpg
 
 
Yhteystiedot

Meidän tiimi

Nuorisopalvelut

Nuorisopalvelupäällikkö
Sanna Järvensivu
Yhteisöpedagogi (AMK),
ympäristökasvatuksen erikoisammattitutkinto,
johtamisen erikoisammattitutkinto

p.+35834851926 tai +358447151926
nuorisokeskus@marttinen.fi

Leirikoulut

Leirikoulukoordinaattori
Lassi Taisto
Liikuntaneuvoja

p.+35834851927
leirikoulut@marttinen.fi

Sosiaalinen nuorisotyö/Nuotta-valmennus

Nuotta-koordinaattori
Timo Haaksluoto
yhteisöpedagogi (AMK)

p.+35834851912
nuotta@marttinen.fi

Nuoriso-ohjaaja
Mirka Heinonen
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjaaja

Kansainvälinen nuorisotyö

Kansainvälisen nuorisotyön koordinaattori
Antti Korhonen
Yhteiskuntatieteiden kandidaatti (YTK)

p.+358447151917
kv@marttinen.fi

Nuorisotyöntekijä, kansainvälinen nuorisotyö ja ohjaus
Päivi Hartikainen
Yhteisöpedagogi (AMK)

p. +358447151938
paivi.hartikainen@marttinen.fi

Kunnallinen nuorisotyö

Kunnallisen nuorisotyön koordinaattori
Sini Korhonen
Yhteisöpedagogi (AMK)
Erä- ja luonto-opas

p.+358447151916
nuoriso@virrat.fi

Osallisuuskoordinaattori

Osallisuuskoordinaattori
Sini Tuuri
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjaaja

p.+358447151955
sini.tuuri@marttinen.fi


Majoituspalvelut

Asiakaspalvelupäällikkö
Sanna Viitanen

p.+35834851930
info@marttinen.fi

Vastaanottovirkailija
Päivi Pohjola

p.+35834851900
info@marttinen.fi

Vastaanottovirkailija
Marianne Saarinen

p.+35834851900
info@marttinen.fi


Kokous- ja juhlapalvelut

Pirjo Ilvespakka

p.+35834851921
vanhapappila@marttinen.fi


Siivoustyönohjaaja

Marita Leppänen

p.+358447151935
marita.leppanen@marttinen.fi


Hallinto

Toimitusjohtaja CEO
Katariina Sallomy

p.+358447151922
katariina.sallomy@marttinen.fi

Myynti- ja markkinointipäällikkö
Jari Ahola


p.+358447151928
jari.ahola@marttinen.fi

Taloussihteeri
Leena Rautiainen

p.+358447151920
leena.rautiainen@marttinen.fi


Ateriapalvelut

Ravintolapäällikkö
Maarit Koskela

p.+35834851923
keittio@marttinen.fi

Kokki
Mika Ylitalo

p.+35834851923
keittio@marttinen.fi

Kokki
Armi Rajala

p.+35834851923
keittio@marttinen.fi

Kokki
Sampo Koivula

p.+35834851923
keittio@marttinen.fi 


Kiinteistönhuolto

Kiinteistönhoitaja
Harri Autio
 
p.+358 (0)44 715 1936
harri.autio@marttinen.fi

Kiinteistönhoitaja
Mika Heinonen

p.+358 (0)44 715 1096
kiinteisto@marttinen.fi

Kiinteistönhoitaja
Kai Kauppi

kiinteisto@marttinen.fi



 
 
 
Sivua päivitetty: 15.09.2020

Marttinen on yksi Suomen yhdeksästä
Opetus- ja kulttuuriministeriön tukemista ja valvomista valtakunnallisista nuorisokeskuksista.

Lue lisää

 

 
 
login Synergia Foxy