Sisältöön »
Nuorisokeskus • kokous- ja juhlatalo
 
 
 
 
 
Yhteystiedot

Henkilöstö

Nuorisopalvelut

Nuorisopalvelupäällikkö
Sanna Järvensivu
Yhteistöpedagogi (AMK),
ympäristökasvatuksen erikoisammattitutkinto,
johtamisen erikoisammattitutkinto

p.+358 (0)3 485 1926 tai +358 (0)44 715 1926
nuorisokeskus@marttinen.fi

Leirikoulut

Leirikoulukoordinaattori
Lassi Taisto
Liikuntaneuvoja

p.+358 (0)3 485 1927
leirikoulut@marttinen.fi

Ohjaaja
Laura Niemi
p.+358(0)44 715 1938

Sosiaalinen nuorisotyö/Nuotta-valmennus

Nuotta-koordinaattori
Timo Haaksluoto
yhteisöpedagogi (AMK)

p.+358 (0)3 485 1912
nuotta@marttinen.fi

Kansainvälinen nuorisotyö

Kansainvälisen nuorisotyön koordinaattori
Antti Korhonen
Yhteiskuntatieteiden kandidaatti (YTK)

p.+358 (0)44 715 1917
kv@marttinen.fi

Kunnallinen nuorisotyö

Kunnallisen nuorisotyön koordinaattori (opintovapaalla heinäkuuhun 2019)
Sini Korhonen

Sijaisena
Joni Puntala
Kulttuurituottaja (AMK)

p.+358 (0)44 715 1916
nuoriso@virrat.fi

Nuorisotyön kehittäjä

Nuorisotyön kehittäjä
Satu Hotari
Filosofian maisteri (FM),
Yhteisöpedagogi (AMK)

p.+358 (0)44 715 1955
satu.hotari@marttinen.fi


Majoituspalvelut

Asiakaspalvelupäällikkö
Sanna Viitanen
p.+358 (0)3 485 1930
info@marttinen.fi

Vastaanottovirkailija
Päivi Pohjola
p.+358 (0)3 485 1900
info@marttinen.fi

Vastaanottovirkailija
Marianne Saarinen
p.+358 (0)3 485 1900


Kokous- ja juhlapalvelut

Pirjo Ilvespakka
p.+358 (0)3 485 1921
vanhapappila@marttinen.fi


Siivoustyönohjaaja

Marita Leppänen
p.+358 (0)44 715 1935
marita.leppanen@marttinen.fi


Hallinto

Toimitusjohtaja
Helena Vuorenmaa
p.+358 (0)3 485 1922 tai +358 (0)44 715 1922
helena.vuorenmaa@marttinen.fi

Myynti- ja markkinointipäällikkö
Jari Ahola

p.+358 (0)44 715 1928
jari.ahola@marttinen.fi

Taloussihteeri
Leena Rautiainen
p.+358 (0)44 715 1920
leena.rautiainen@marttinen.fi


Ateriapalvelut

Ravintolapäällikkö
Maarit Koskela
p.+358 (0)3 485 1923
keittio@marttinen.fi

Kokki
Mika Ylitalo
p.+358 (0)3 485 1923
keittio@marttinen.fi

Kokki
Armi Rajala
p.+358 (0)3 485 1923
keittio@marttinen.fi

Kokki
Eveliina Haukkajärvi
p. +358 (0)3 485 1923
keittio@marttinen.fi


Kiinteistönhuolto

Harri Autio
p.+358 (0)44 715 1936
harri.autio@marttinen.fi

Mika Heinonen
p.+358 (0)44 715 1096



 
 

 Varaa majoitus


 Kysy lisää

Autamme mielellämme sinua tapahtumasi järjestämisessä. Alla olevista painikkeista löydät tarjouspyyntölomakkeet, jonka täytettyäsi olemme Sinuun yhteydessä mahdollisimman pian. Voit myös ottaa meihin yhteyttä soittamalla numeroon +358 (0)3 485 1900 ja sähköpostitse info@marttinen.fi.

 
 
Sivua päivitetty: 04.10.2018

Marttinen on yksi Suomen yhdeksästä Opetus- ja kulttuuriministeriön tukemista ja valvomista valtakunnallisista nuorisokeskuksista.

Lue lisää

 

 
 
login Synergia Foxy