Sisältöön »
Nuorisokeskus • kokous- ja juhlatalo
 
 
 
 
 
Yhteystiedot

Henkilöstö

Nuorisopalvelut

Nuorisopalvelupäällikkö
Sanna Järvensivu
p.+358 (0)3 485 1926 tai +358 (0)44 715 1926
nuorisokeskus@marttinen.fi

Leirikoulut

Leirikoulukoordinaattori
Lassi Taisto
p.+358 (0)3 485 1927
leirikoulut@marttinen.fi

Ohjaaja
Laura Niemi
p.+358(0)3 485 1938

Sosiaalinen nuorisotyö/Nuotta-valmennus ja Marttisen paja

Nuotta- ja pajakoordinaattori
Timo Haaksluoto
p.+358 (0)3 485 1912
nuotta@marttinen.fi
paja@marttinen.fi

Kansainvälinen nuorisotyö

Kansainvälisen nuorisotyön koordinaattori
Antti Korhonen
p.+358 (0)44 715 1917
kv@marttinen.fi

Kunnallinen nuorisotyö

Kunnallisen nuorisotyön koordinaattori
Sini Korhonen
p.+358 (0)44 715 1916
nuoriso@virrat.fi


Majoituspalvelut

Asiakaspalvelupäällikkö
Sanna Viitanen
p.+358 (0)3 485 1930
info@marttinen.fi

Vastaanottovirkailija
Päivi Pohjola
p.+358 (0)3 485 1900
info@marttinen.fi

Vastaanottovirkailija
Marianne Saarinen
p.+358 (0)3 485 1900


Kokous- ja juhlapalvelut

Pirjo Ilvespakka
p.+358 (0)3 485 1921
vanhapappila@marttinen.fi


Hallinto

Toimitusjohtaja
Helena Vuorenmaa
p.+358 (0)3 485 1922 tai +358 (0)44 715 1922
helena.vuorenmaa@marttinen.fi

Myynti- ja markkinointipäällikkö
Jari Ahola

p.+358 (0)44 715 1928
jari.ahola@marttinen.fi

Taloussihteeri
Leena Rautiainen
p.+358 (0)44 715 1920
leena.rautiainen@marttinen.fi


Ateriapalvelut

Ravintolapäällikkö
Maarit Koskela
p.+358 (0)3 485 1923
keittio@marttinen.fi

Kokki
Mika Ylitalo
p.+358 (0)3 485 1923
keittio@marttinen.fi

Kokki
Armi Rajala
p.+358 (0)3 485 1923
keittio@marttinen.fi


Kiinteistönhuolto

Harri Autio
p.+358 (0)44 715 1936
harri.autio@marttinen.fi

Mika Heinonen
p.+358 (0)44 715 1096


Siivoustyönohjaaja

Marita Leppänen
p.+358 (0)44 715 1935
marita.leppanen@marttinen.fi

 
 

 Varaa majoitus

Kysy lisää

Autamme mielellämme sinua tapahtumasi järjestämisessä. Alla olevista painikkeista löydät tarjouspyyntölomakkeet, jonka täytettyäsi olemme Sinuun yhteydessä mahdollisimman pian. Voit myös ottaa meihin yhteyttä soittamalla numeroon +358 (0)3 485 1900 ja sähköpostitse info@marttinen.fi.

 
 
Sivua päivitetty: 15.05.2018

Suomen nuorisokeskukset

Marttinen on yksi Suomen yhdeksästä Opetus- ja kulttuuriministeriön tukemista ja valvomista valtakunnallisista nuorisokeskuksista.

Lue lisää

 

 
 
login Synergia Foxy